PROGRAMMA

2019


DATUM
20/02/2019
KOERS
Wattmeister Kickoff; Topcompetitie
CATEGORIE
DATUM
23/02/2019
KOERS
Ster van Zwolle
CATEGORIE
Topcompetitie
DATUM
03/03/2019
KOERS
Brussel - Opwijk
CATEGORIE
U23; Road Series
DATUM
10/03/2019
KOERS
Brussel - Zepperen
CATEGORIE
1.12
DATUM
17/03/2019
KOERS
Omloop van de Houtse Linies
CATEGORIE
Klassieker
DATUM
17/03/2019
KOERS
GP Alfred Gadenn
CATEGORIE
U23; 1.13
DATUM
22/03/2019
KOERS
Youngster Coast Challnge
CATEGORIE
U23; 1.2
DATUM
30/03/2019
KOERS
Omloop van de Braakman
CATEGORIE
Topcompetitie
DATUM
06/04/2019
KOERS
Omloop van de Veenkolonien
CATEGORIE
Clubcompetitie
DATUM
06/04/2019
KOERS
Milano - Busseto
CATEGORIE
1.13
DATUM
07/04/2019
KOERS
Trofeo Piva
CATEGORIE
U23; 1.2
DATUM
13/04/2019
KOERS
GP Tolhoek - Rollegem
CATEGORIE
U23; Road Series
DATUM
13/04/2019
KOERS
Zuiderzee ronde Dronten
CATEGORIE
Clubcompetitie
DATUM
21/04/2019
KOERS
GP Industria & Commercio
CATEGORIE
U23; 1.2
DATUM
22/04/2019
KOERS
Giro del Belvedere
CATEGORIE
U23; 1.2
DATUM
23/04/2019
KOERS
GP Palio del Recioto
CATEGORIE
U23; 1.2
DATUM
28/04/2019
KOERS
Rutland - Melton Cicle Classic
CATEGORIE
1.2
DATUM
30/04/2019
KOERS
Carpathian Couriers race: Prologue
CATEGORIE
U23; 2.2
DATUM
01/05/2019
KOERS
Carpathian Couriers race: stage 1
CATEGORIE
U23; 2.2
DATUM
02/05/2019
KOERS
Carpathian Couriers race: stage 2
CATEGORIE
U23; 2.2
DATUM
03/05/2019
KOERS
Carpathian Couriers race: stage 3
CATEGORIE
U23; 2.2
DATUM
04/05/2019
KOERS
Carpathian Couriers race: stage 4
CATEGORIE
U23; 2.2
DATUM
05/05/2019
KOERS
Carpathian Couriers race: stage 5
CATEGORIE
u23; 2.2
DATUM
01/05/2019
KOERS
Eschborn - Frankfurt
CATEGORIE
1.2
DATUM
05/05/2019
KOERS
Ton Dolmans Trofee
CATEGORIE
Topcompetitie
DATUM
11/05/2019
KOERS
PWZ Zuidenveld Tour
CATEGORIE
1.2
DATUM
11/05/2019
KOERS
GP Arjaan de Schipper
CATEGORIE
U23; Road Series
DATUM
18/05/2019
KOERS
ZH Eilanden tour
CATEGORIE
Clubcompetitie
DATUM
19/05/2019
KOERS
Omloop van de Kempen
CATEGORIE
Topcompetitie
DATUM
24/05/2019
KOERS
Triptyque Ardennais, Stage 1
CATEGORIE
2.12.1
DATUM
25/05/2019
KOERS
Triptyque Ardennais, Stage 2
CATEGORIE
2.12.1
DATUM
26/05/2019
KOERS
Triptyque Ardennais, Stage 3
CATEGORIE
2.12.1
DATUM
25/05/2019
KOERS
Omloop van de Hoeksche Waard
CATEGORIE
Clubcompetitie
DATUM
30/05/2019
KOERS
Kersenronde
CATEGORIE
U23; Road Series
DATUM
02/06/2019
KOERS
Ronde van Limburg
CATEGORIE
Topcompetitie
DATUM
05/06/2019
KOERS
Parel van de Veluwe
CATEGORIE
Clubcompetitie
DATUM
08/06/2019
KOERS
@-daagse van Noord Holland
CATEGORIE
Topcompetitie
DATUM
09/06/2019
KOERS
2-daagse van Noord Holland
CATEGORIE
Topcompetitie
DATUM
10/06/2019
KOERS
DK- weg
CATEGORIE
DATUM
11/06/2019
KOERS
Kampioenschap van het Waasland
CATEGORIE
1.12
DATUM
15/06/2019
KOERS
Wielerweekend Roden; stage 1
CATEGORIE
Clubcompetitie
DATUM
16/06/2019
KOERS
Wielerweekend Roden; stage 2
CATEGORIE
Clubcompetitie
DATUM
19/06/2019
KOERS
Tijdrit Emmen
CATEGORIE
Topcompetitie
DATUM
22/06/2019
KOERS
NK weg Elite
CATEGORIE
DATUM
23/06/2019
KOERS
Color Code Bassenge
CATEGORIE
U23; Roas Series
DATUM
26/06/2019
KOERS
NK tijdrijden
CATEGORIE
NK
DATUM
29/06/2019
KOERS
NK weg U23
CATEGORIE
NK
DATUM
03/07/2019
KOERS
Klimtijdrit Camerig
CATEGORIE
Topcompetitie
DATUM
06/07/2019
KOERS
Grote prijs Rik van Looy
CATEGORIE
1.12
DATUM
07/07/2019
KOERS
Omloop van het nieuwsblad
CATEGORIE
U23; Road Series
DATUM
07/07/2019
KOERS
Omloop der Zevenheuvelen
CATEGORIE
Cluncompetitie
DATUM
11/07/2019
KOERS
Tour des Deux-Sevres; stage 1
CATEGORIE
2.12.1
DATUM
12/07/2019
KOERS
Tour des Deux-Sevres; stage 2
CATEGORIE
2.12.1
DATUM
13/07/2019
KOERS
Tour des Deux-Sevres; stage 3
CATEGORIE
2.12.1
DATUM
14/07/2019
KOERS
Tour des Deux-Sevres; stage 4
CATEGORIE
2.12.1
DATUM
12/07/2019
KOERS
Internationaal Belofte Weekend
CATEGORIE
U23; Road Series
DATUM
13/07/2019
KOERS
Internationaal Belofte Weekend
CATEGORIE
U23; Road Series
DATUM
02/08/2019
KOERS
Kalmar GP Criterium Race
CATEGORIE
1.2
DATUM
03/08/2019
KOERS
Hansa Bygg Grand Prix
CATEGORIE
1.2
DATUM
04/08/2019
KOERS
Hel van Voerendaal
CATEGORIE
U23; Road Series
DATUM
08/08/2019
KOERS
Estivalle Bretonne; stage 1
CATEGORIE
2.12
DATUM
09/08/2019
KOERS
Estivalle Bretonne; stage 2
CATEGORIE
2.12
DATUM
10/08/2019
KOERS
Estivalle Bretonne; stage 3
CATEGORIE
2.12
DATUM
11/08/2019
KOERS
Estivalle BretonEstivalle Bretonne; stage 4
CATEGORIE
2.12
DATUM
12/08/2019
KOERS
Estivalle Bretonne; stage 5
CATEGORIE
2.12
DATUM
18/08/2019
KOERS
Ronde van de Achterhoek
CATEGORIE
klassieker
DATUM
24/08/2019
KOERS
Ronde van de Kerspelen
CATEGORIE
Clubcompetitie
DATUM
25/08/2019
KOERS
Omloop van Valkenswaard
CATEGORIE
Klassieker
DATUM
31/08/2019
KOERS
Ploegentijdrit
CATEGORIE
Clubcompetitie
DATUM
01/09/2019
KOERS
GP Albert Fauville-Baulet
CATEGORIE
U23; Road Series
DATUM
05/09/2019
KOERS
Giro della Regione Friuli Venezia Giulia; stage 1
CATEGORIE
2.2
DATUM
06/09/2019
KOERS
Giro della Regione Friuli Venezia Giulia; stage 2
CATEGORIE
2.2
DATUM
07/09/2019
KOERS
Giro della Regione Friuli Venezia Giulia; stage 3
CATEGORIE
2.2
DATUM
07/09/2019
KOERS
Heuvelland Classic
CATEGORIE
1.13
DATUM
08/09/2019
KOERS
Eurode Omloop
CATEGORIE
Topcompetitie
DATUM
14/09/2019
KOERS
Finale Weekend, stage 1
CATEGORIE
Clubcompetitie
DATUM
15/09/2019
KOERS
Finale weekend; stage 2
CATEGORIE
Clubcompetitie
DATUM
06/10/2019
KOERS
91. Il Piccolo Lombardia
CATEGORIE
U23; 1.2