UITSLAGEN

2019


23/02/2019
Ster van Zwolle
20
Niels Boele

22
Joep Steinbuch

27
Oscar van Wijk

50
Wessel Krul

106
Jorn Bunning

121
Teun Mouris

125
Jelle van Nieuwpoort

138
Quinten Velling

5
Team Alg

03/03/2019
Brussel-Opwijk
21
Jelle van Nieuwpoort

56
Yentle Ruimgaard

57
Oscar van Wijk

61
Wessel Krul

12
Team

12
TEAM Alg.

17/03/2019
Houtse Linies
26
Joep Steinbuch

29
Victor Broex

32
Wessel Krul

22/03/2019
Younster Coast Challange
15
Oscar van Wijk

31
Niels Boele

75
Yentle Ruimgaard

06/04/2019
Veenkoloniƫn, clubcompetitie
6
Joep Steinbuch

35
Daan Hoeks

98
Ruben van der Pijl

15
Team

15
TEAM Alg.

06/04/2019
Troveo Piva
15
Oscar van Wijk

25
Wessel Krul

13/04/2019
GP Tolhoek- Rollegem: Road Series
37
Teun Mouris

62
Stefan Appelman

68
Jelle Nieuwpoort

70
Niels Boele

79
Victor Broex

90
Jochem Kerkhaert

12
Team koers

12
TEAM Alg.

13/04/2019
Zuiderzee Ronde Dronten
29
Joep Steinbuch

30
Daan Hoeks

22/04/2019
Giro del Belvedere
45
Yentle Ruimgaard

56
Oscar van Wijk

59
Luuk van Gestel

73
Daan Hoeks

23/04/2019
GP Palio del Recioto
37
Yentle Ruimgaard

28/04/2019
Rutland-Melton Classic
18
Stephan Bakker

65
Wessel Krul

74
Koos Jeroen Kers

83
Teun Mouris

84
Joep Steinbuch

30/04/2019
Carpathian Couriers Race; proloog
43
Yentle Ruimgaard

47
Thimo Kroeze

64
Meindert Weulink

74
Victor Broex

81
Stefan Appelman

16
Team

01/05/2019
Eschborn-Frankfurt
17
Oscar van Wijk

76
Daan Hoeks

01/05/2019
Carpathian Couriers Race: stage 1
13
Meindert Weulink

45
Victor Broex

55
Yentle Ruimgaard

71
Stefan Appelman

73
Thimo Kroeze

8
Team

01/05/2019
Carpathian Couriers Race: Alg. na stage 1
11
Meindert Weulink

47
Yentle Ruimgaard

50
Thimo Kroeze

74
Victor Broex

78
Stefan Appelman

9
TEAM

01/05/2019
Carpathian Couriers Race:U21 na stage 1
5
Meindert Weulink

33
Victor Broex

35
Stefan Appelman

02/05/2019
Carpathian Couriers Race: Stage 2
14
Meindert Weulink

36
Yentle ruimgaard

59
Victor Broex

60
Thimo Kroeze

101
Stefan Appelman

11
Team

02/05/2019
Carpathian Couriers Race: Alg. na Stage 2
4
Meinder Weulink

34
Yentle Ruimgaard

69
Thimo Kroeze

80
Victor Broex

100
Stefan Appelman

11
TEAM

02/05/2019
Carpathian Couriers Race: U21 na stage 2
3
Meindert Weulink

34
Victor Broex

51
Stefan Appelman

02/05/2019
Carpathian Couriers Race: Bergkl. na stage 2
3
Yentle Ruimgaard

03/05/2019
Carpathian Couriers Race: Stage 3
17
Yentle Ruimgaard

20
Meindert Weulink

53
Victor Broex

90
Stefan Appelman

95
Thimo Kroeze

7
Team

03/05/2019
Carpathian Couriers Race: Alg. na Stage 3
4
Meindert Weulink

30
Yentle Ruimgaard

64
Victor Broex

93
Thimo Kroeze

101
Stefan Appelman

8
TEAM

03/05/2019
Carpathian Couriers Race: U21 na stage 3tot stage 3
3
Meindert Weulink

27
Victor Broex

51
Stefan Appelman

04/05/2019
Carpathian Couriers Race: Stage 4
10
Meindert Weulink

14
Yentle Ruimgaard

39
Victor Broex

85
Stefan Appelman

8
Team

04/05/2019
Carpathian Couriers Race: Alg na stage 4
4
Meindert Weulink

26
Yentle Ruimgaard

53
Victor Broex

97
Stefan Appelman

9
TEAM

04/05/2019
Carpathian Couriers Race: Stage: U21 na stage 4
3
Meindert Weulink

20
Victor Broex

51
Stefan Appelman

05/05/2019
Carpathian Couriers Race: Stage 5
21
Meindert Weulink

31
Stefan Appelman

43
Yentle Ruimgaard

8
Team

05/05/2019
Carpathian Couriers Race: Alg. na stage 5
3
Meindert Weulink

22
Yentle Ruimgaard

44
Stefan Appelman

6
TEAM

05/05/2019
Carpathian Couriers Race: U21 na Stage 5
3
Meindert Weulink

19
Stefan Appelman

11/05/2019
GP Arjaan de Schipper; Road Series
23
Jelle Nieuwpoort

27
Meindert Weulink

41
Victor Broex

6
Team

11/05/2019
PWZ Zuidenveld Tour
26
Koos Jeroen Kers

29
Niels Boele

45
Oscar van Wijk

18/05/2019
Zuid Hollandse eilanden tour; Clubcomp.
22
Joep Steinbuch

28
Quinten Veling

36
Oscar van Wijk

52
Stefan Appelman

59
Niels Boele

9
Team

14
TEAM Alg

19/05/2019
Simac Omloop der Kempen; Topcomp.
36
Wessel Krul

45
Luuk van Gestel

81
Jelle Nieuwpoort

87
Victor Broex

90
Niels Boele

95
Koos Jeroen Kers

99
Stephan Bakker

10
TEAM Alg

5
TEAM club

22/05/2019
DK Tijdrijden Belofte, Noord Holland
1
Wessel Krul

3
Quinten Veling

4
Thimo Kroeze

6
Friso van Diemen

9
Victor Broex

11
Daan Hoeks

13
Jelle van Nieuwpoort

22/05/2019
DK Tijdrijden Elite, Noord Holland
3
Stephan Bakker

25/05/2019
Omloop van de Hoekse waard; Club comp.
4
Victor Broex

40
Joep Steinbuch

43
Jochem Kerckheart

53
Quineten Veling

79
Daan Hoeks

9
Team

12
TEAM Alg

24/05/2019
Triptyque Ardennais; stage 1/ Alg.Kl.
20
Oscar van Wijk

48
Yentle Ruimgaard

76
Meindert Weulink

77
Luuk van Gestel

112
Koos Jeroen Kers

141
Stefan Appelman

25/05/2019
Triptyque Ardennais; stage 2
22
Yentle Ruimgaard

37
Oscar van Wijk

46
Luuk van Gestel

57
Meindert Weulink

93
Koos Jeroen Kers

120
Stefan Appelman

25/05/2019
Triptyque Ardennais; stage 2, Alg Klassement
22
Oscar van Wijk

28
Yentle Ruimgaard

49
Luuk van Gestel

53
Meindert Weulink

85
Koos Jeroen Kers

136
Stefan Appelman

26/05/2019
Triptyque Ardennais; stage 3
16
Yentle Ruimgaard

38
Luuk van Gestel

61
Meindert Weulink

83
Oscar van Wijk

26/05/2019
Triptyque Ardennais; Eindklassement
15
Yentle Ruimgaard

36
Luuk van Gestel

55
Meindert Weulink

77
Oscar van Wijk

9
TEAM

30/05/2019
De Kersenronde: U23,Road Series
24
Daan Hoeks

39
Victor Broex

48
Quinten Veling

54
Niels Boele

10
Team

02/06/2019
Ronde van Limburg; Topcompetitie
21
Victor Broex

24
Jelle Nieuwpoort

54
Oscar van Wijk

10
TEAM alg

5
TEAM Club

01/06/2019
Tour du Cameron;stage 1
1
Stephan Bakker

05/06/2019
Tour du Cameron;stage 5
1
Stephan Bakker

05/06/2019
Parel van de Veluwe; Club comp.
18
Daan Hoeks

31
Jochem Kerckheart

38
Joep Steinbuch

45
Quinten Veling

87
Niels Boele

6
Team

9
TEAM Alg.

08/06/2019
Profronde van Noord Holland;tijdrit; Topcomp
10
Quinten Veling

15
Niels Boele

34
Wessel Krul

52
Oscar van Wijk

102
Joep Steinbuch

120
Jelle van Nieuwpoort

122
Koos Jeroen Kers

163
Thimo Kroeze

10
TEAM Alg.

4
TEAM Club

08/06/2019
Profronde van Noord Holland; omloop;Topcomp.
19
Wessel Krul

21
Oscar van Wijk

33
Koos Jeroen Kers

54
Joep Steinbuch

67
Niels Boele

76
Jelle van Nieuwpoort

110
Thimo Kroeze

10
TEAM Alg

4
TEAM Club

09/06/2019
Profronde van Noord Holland; klassieker; Topcomp.
7
Wessel Krul

35
Niels Boele

41
Jelle van Nieuwpoort

108
Thimo Kroeze

117
Joep Steinbuch

127
Koos Jeroen Kers

133
Oscar van Wijk

9
TEAM Alg.

4
TEAM Club

13/06/2019
Ober Osterreich Rundfart; proloog
14
Daan Hoeks

16
Jochem Kerckhaert

23
Yentle Ruimgaard

32
Meindert Weulink

44
Jelle Nieuwpoort

46
Victor Broex

14/06/2019
Ober Osterreich Rundfart; stage 1
12
Victor Broex

22
Daan Hoeks

45
Jelle Nieuwpoort

60
Yentle Ruimgaard

69
Meindert Weulink

89
Jochem Kerckhaert

15/06/2019
Ober Osterreich Rundfart; stage 2
17
Meindert Weulink

35
Daan Hoeks

55
Victor Broex

57
Yentle Ruimgaard

81
Jelle Nieuwpoort

82
Jochem Kerckhaert

16/06/2019
Ober Osterreich Rundfart; stage 3
16
Victor Broex

21
Meindert Weulink

23
Daan Hoeks

29
Yentle Ruimgaard

78
Jochem Kerckhaert

8
Team

16/06/2019
Ober Osterreich Rundfart; Alg klassement
17
Meindert Weulink

27
Daan Hoeks

49
Victor Broex

52
Yentle Ruimgaard

87
Jochem Kerckhaert

11
TEAM

16/06/2019
Ober Osterreich Rundfart; Alg Jongeren klassement
4
Meindert Weulink

7
Daan Hoeks

13
Victor Broex

15
Yentle Ruimgaard

28
Jochem Kerckhaert

15/06/2019
Wielerweekend Roden; Ploegentijdrit; Clubcomp.
7
Team

15/06/2019
Wielerweekend Roden; Criterium; Clubcomp.
5
Wessel Krul

19
Luuk van Gestel

22
Niels Boele

16/06/2019
Wielerweekend Roden; Klassieker; Clubcomp.
2
Wessel Krul

11
Luuk van Gestel

26
Niels Boele

63
Friso van Diemen

80
Thimo Kroeze

1
Team

16/06/2019
Wielerweekend Roden; Jongerenklass.Clubcomp.
2
Wessel Krul

6
Luuk van Gestel

16/06/2019
Wielerweekend Roden; Clubcomp.
3
Team Wielerweekend

7
TEAM clubcomp.

19/06/2019
TIjd Rit Emmen; Topcompetitie
11
Wessel Krul

60
Thimo Kroeze

65
Niels Boele

73
Teun Mouris

9
TEAM Klassement

4
TEAM Clubklass.